belenco

Belenco

Belenco tezgahlarda kampanya

580 tl den  ( başlayan fiyatlar )

Belenco

Belenco; uluslar arası düzeyde; en farklı tarzları yaratan, standartları maksimum seviyede artıran ve müşterilerine daima en iyi kalitede yatırım niteliğinde ürünler sunmaktadır. Her türlü yaşam tarzına uyumlu bir şekilde dünyanın en seçkin yüzeylerini temin etmektedir. Yükseltici gücümüz ile sektöründe dünya statüsünde örnek bir firma haline gelmek şansını bizlere tanıyan araştırmacı her daim gelişimci ve tutkulu uzman kadro profeesyonel çözüm ortaklarımızdır.

Doğanın tüm gücü ve güzelliğiyle sanatın birleştirilmesi; bilim ve teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde birleştirerek müşterilerimizin yaşam alanlarında en geniş renk ve doku seçenekleriyle dekore etmek hedefimizdir. Basta insan kaynakları olmak üzere kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmakta ve müşterilerimizin, personellerimizin ve yatırımcılarımızın memnuniyetini sağlamak en önemli hedefimiz haline gelmiştir.

1974 yılından bu güne; inşaat ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Peker Grup’un Manisa Organize Sanayisi’nde yeni bir yatırım olan Peker Yüzey Tasarımları Anonim Şirketi Belenco ® Kuvars Yüzeyleri üretebilmek üzere 35.000 m2 açık 15.000 m2 kapalı alanda kurulmuştur.

Belenco yapısının %93’ü kuvars olmak üzere üstün nitelikli bağlayıcılardan imal edilmiştir. Belenco; yüksel çizilme ve aşınma dayanımına sahiptir. Dayanıklı ve gözeneksiz yapısı sayesinde hijyeniktir ve lekelenmeye karşı dirençlidir. Teknolojinin son ürünü olan Belenco çok dayanıklı yüzeydir. Belenco mutfak tezgahı, banyo tezgahı, zemin, cephe ve duvar kaplamalarında, banko ve özel uygulama alanlarında kullanılabilen yüzey malzemesidir. Minimum bakım gerektirmekte, fiziksel ve teknik özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip yapı malzemesidir.

Belenco

Belenco Kuvars yüzeylerde bileşiminin %93’ünü oluşturan ve kuvarsa ait olan tüm karakteristik özellikleri yapısında taşımaktadır. Sertlik skalası 7 Moht olan ve doğada bulunan en sert yarı değerli mineral taşlardan birisi olan kuvars Belenco’nun yüksek çizilme ve aşınma dayanımını taçlandırmaktadır. Belenco yüzeyler bu özelliği ile mutfaklarda yoğun kesme ve doğrama işlemlerinin yapıldığı tezgahlarda dahi yıllarca yıpranmadan ilk günkü özelliğini ve güzelliğini korumaktadır.

BelencoKimyasal maddelere karşı dayanımı sayesinde Belenco; lekelenmelere karşı da dirençli bir yüzeydir. Çay, kahve, sirke, hardal, limon, şarap gibi diğer tezgahlarda kalıcı lekelenmelere sebep olan maddeler Belenco yüzeylerine etki etmemektedir.

Olağanüstü derecede dayanıklı ve sağlam olan doğal kuvars mineralini mühendislik ve sanat ile yorumlayarak ileri teknoloji ve büyüleyici tasarımlar ile üretim yapan Belenco; kolay temizlenir ve kullanım rahatlığı ile kullanıcılara konfor katar.