Çimstone

Çimstone Tezgahta Kampanya 540 tl / m

ÇimstoneÇimstone; inşaat sektörünün çağdaş ve güvenilir malzemelerinin üreticisi olan AKG Grubu’nnun bir iştiraki olarak 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. İtalyan Breton teknolojisi ile üretim yapan Çimstone; tezgah ve bankolarda, zeminlerde ve cephelerle kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanlarına sahip olan Çimstone dayanıklı bir yüzey kaplama malzemesidir.

 

ÇimstoneÇimstone tezgah ve bankoda kurumsal güvence, kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde hazır mutfak ve banyo sektöründe farklı bir kültür yaratmaktadır. Satış ve satış sonrası süreçlerde sorunsuz müşteri memnuniyeti sağlayan Çimstone; hem kullanıldığı alanda yüksek teknoloji hemde kurumsal güvencesi ile %100 taşın arkasında durarak taklitlerinden kolayca ayırt edilmektedir.

Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif olan Çimstone; doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine farklı renk ve farklı dokularda yüzey kaplama işlemleri için alternatif çözümler sunmaktadır.

ÇimstoneDünyanın önde gelen kuvars esaslı kompoze taş üreticileri arasında önemli bir yeri olan Çimstone; TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine de sahiptir. NSF ve LGA sertifikaları ile hijyenik yapısını onaylayan ve Türk Standartlarına uygun üretimler yapan Çimstone; üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı satış sistemiyle değişen tüketici talepleriyle sektörün beklentilerine uygun çözümler sunmaktadır.

  • 147 Recife
    147 Recife

Neden Çimstone Tezgah?

Çimstone; yüksek oranda aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Gözeneksiz yapısı sayesinde leke tutmama özelliğine sahiptir. Özel bir bakıma gerek duymayan Çimstone; hijyenik bir yüzey malzemesi olması nedeniyle bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Geniş renk skalası da bulunan Çimstone kullanılacağı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Çimstone Temizliği

Tezgah üzerine dökülen inatçı lekeleri su ile ıslatıp yumuşattıktan sonra spatula yardımıyla temizlenebilmektedir. Temizlenen leke ıslak bir bezle silinebilmektedir. Çimstone mutfak tezgahı temizliğinde çamaşır suyu rahatlıkla kullanılabilmektedir. En dikkat edilmesi gereken husus ise tezgahın silindikten sonra kurutulması ve ıslak bırakılmamasıdır.

Dayanıklı bir yüzey malzemesi olmasına rağmen tahrip edilemez değildir. Yüksek PH içeren kimyasallar, termal şok Çimstone tezgahın özelliklerini yitirmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle eğer tezgahı ilk günkü gibi korumak için kullanma kılavuzuna dikkat edilmesi gerekir. Çimstone tezgah üzerinde nihale ve kesme tahtası kullanılmalıdır.

Yüzeyinde gözeneklerin yer almaması sebebiyle su emmeyen bir tezgahtır ve bu sayede leke tutmamaktadır. Hijyenik bir tezgah olduğu için tezgah üzerinde rahatlıkla yiyecek hazırlamak mümkündür. Aynı zamanda tezgah yüzeyi bakteri üretmediği için çok kolay bir şekilde temizlenmektedir. Yüzeyinde bakteri üreyemediği için sadece mutfak tezgahlarında değil banyo ve tuvaletlerde de kullanılabilmektedir.

Çimstone tezgah üzerine kesinlikle cila uygulanmamaktadır. Bu şekilde yapılacak olan işlem tezgaha kalıcı bir zarar verebilmektedir.