Corian Tezgah

Corian Tezgah Kampanya 750 tl/m

corian-tezgah

Damga niteliğindeki Corian tezgah; her geçen gün gelişmeyi ve ilham kaynağı olabilmeyi sürdürmektedir. Olağanüstü seviyede çok yönlü olarak yaratıcılıkta ve yeni düzeylere erişebilmek için tüm dünyadaki tasarımcılar, sanatçılar, mimarlar, hazırlayıcılarla ve fabrikatörler ile işbirliği yapmaktadır. Trendlerini belirleyen desen ve renk tonu seçenekleri arasından seçim yapmanız ve hatta kendi renginizi de oluşturabilmeniz mümkündür. Ayrıca Corian Solid yüzeyler her yerde kullanılabilmektedir. Çoğu zaman; sağlık hizmetleri, ofis binaları, evler, yiyecek servisi ve ağırlama gibi alanlarda konusunda profesyonelleşmiş mimarlar ve tasarımcıların en çok tercih ettiği malzemelerden biridir.

Mükemmel mimari tasarımların bir de duyusal yönü vardır. Modern yapı malzemelerinin uygun bir görünmesi ve uygun hissettirmesi gerekir. Corian Solid yüzey, adeta kusursuz hatları, etkileyici kıvrımları ve şık pürüzsüzlüğü ile duyulara hitap eder.

Corian Tezgah, yüzeyler banyo tasarımınız için göz alıcı görsel bir ilgi merkezi oluşturur, aynı zamanda uyandırdığı sıcak dokunma hissi ve küfe karşı direnci davetkar ve yaşaması kolay bir ortam yaratır.

Corian Tezgah yüzeyi banyo tasarımları için göz alıcı ve görsel bir ilgi merkezi oluşturmaktadır. Corian yüzeyi uyandırmış olduğu sıcak dokunma hissi ve küfe karşı direnci ile davetkar ve yaşaması kolay ortamlar yaratmaktadır.

Corian tezgahı proje için istediğinizde kendi banyo lavabonuzu yaratabilirsiniz yada tercihinize göre Corian banyo lavabolarından birisini seçebilir, kalıcı stiline, dayanıklılığına, işlevselliğine, bakımının kolaylığına rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Modern aydınlatmayla tasarım yapabilmek başlı başına bir sanattır. Corian solid yüzeyi; geniş renk yelpazesi, üstün şekillendirme ve yarı saydamlık seçenekleriyle sizlere sonsuz sayıda olasılık sunmaktadır.

DuPont tarafından üretilmiş olan Corian Tezgah; yaşam yerleri, ticari ve özel uygulamalar başta olmak adına aydınlatma ve mobilyalar gibi bir çok farklı uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Gözeneksiz bir yapı olan Corian tezgah; banyo ve tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilmektedir. Corian tezgah; yenilenebilir, dayanıklı ve tamir edilebilmektedir. Corian akrilik masif yüzeyler; her türlü tasarıma göre şekillendirilebilmektedir. Yoğun kullanımla birlikte oluşabilecek olan çizikler renk bütünlüğünü ve güzelliğini bozmadan kolay bir şekilde giderilebilmektedir.

Corian Tezgah’ın kullanım alanları; banyo tezgahları, mutfak tezgahları, iç duvar kaplamaları ve cephe giydirme gibi her türlü akrilik yüzey ve tezgah uygulamalarına kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.

Corian Tezgah; doğal minerallerle saf polimerinin üstün bir birleşimidir. İnsanların hayal gücü ve araştırması ile doğmuş; tasarım talebinin yansıması ile sonuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın her geçen gün geliştiği dünyada Corian’dan en yüksek yararı sağlamak amacıyla tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen bu yüzey malzemesini bir eser haline dönüştürmektedir.